stylizacja etniczna boho-chic
moda i uroda

Etniczne stylizacje Boho-chic.

W ostatnim czasie na rynku mody przebojem pojawiła się stylizacja etnicznego boho-chic, która z samego swojego założenia jest rozwiązaniem łączącym w sobie pewną dawkę orientalizmu, szyku i elegancji, oraz charakterystycznej dla bohemy nonszalancji. Jest to swego rodzaju nowa wariacja na temat samego boho-chic, które zostało tutaj poszerzone o dodatki związane z kulturą orientalną, dzięki czemu sama stylizacja nabrała zupełnie nowego wymiaru, co powinno tutaj być bardzo ciekawym rozwiązaniem dla wielu osób poszukujących nowych wrażeń i rozwiązań w dziedzinie mody. Przyjrzyjmy się zatem nieco bliżej podstawowym założeniom tej ciekawej stylizacji, aby przekonać się, jak w bardzo łatwy i prosty sposób, można samodzielnie stworzyć tego typu kreację.

Podstawy etnicznego boho-chic.

Jak sama nazwa wskazuje, będziemy tutaj mieli do czynienia z ubiorem w kolorystyce bardzo charakterystycznej dla samego boho-chic, czyli przede wszystkim w kolorach ziemistych. Dominującymi barwami będą wszelkiego rodzaju czernie i brązy, oliwkowe zielenie, kremowa biel, i kolory zbliżone. Bardzo ważnym aspektem będzie tutaj obszerność ubioru, którego zadaniem będzie podkreślenie swego rodzaju nonszalancji płynącej na zewnątrz i emanującej wręcz z tej ciekawej stylizacji. Musimy tutaj także pamiętać o tym, iż w przypadku tego typu rozwiązań w kwestii mody, zawsze będzie to odzież dość zwiewna, a nawet można by rzecz, że pstrokata, aczkolwiek w pewnym zakresie musi także być elegancka. Musimy tutaj bardzo płynnie, czytelnie i wyraźnie podkreślić wpływy, jakie oddziaływają na tę stylistykę w pierwszej kolejności, aby ostatecznie osiągnąć zamierzony cel. Generalnie rzecz więc ujmując, można powiedzieć, iż w tym szczególnym przypadku, będziemy mogli efektywnie i bardzo skutecznie osiągnąć odpowiedni poziom estetyki w połączeniu z nonszalancja płynącą z tej ciekawej i kreatywnej formy ubioru. Dlatego też, można powiedzieć, iż etniczne boho-chic stanowi doskonałe rozwiązaniem dla osób poszukujących nowych, ciekawych i nader odważnych rozwiązań w kwestii swojego ubioru.

Dodatki orientalne do stylizacji boho-chic.

Jak już wspomnieliśmy stylizacja ta będzie także wymagać pewnych dodatkowych elementów związanych z kulturą orientu. Trzeba tutaj zadbać o dodatki w formie biżuterii orientalnej, chociażby takiej jak ta, dostępna w sklepie internetowym piekielko.com, gdzie można zakupić oryginalną, pochodzącą prosto z Pakistanu biżuterię. Tym bardziej jest to rozwiązaniem godnym polecenia, iż zakup tego typu biżuterii, czy tez samej odzieży nie jest żadnym nadzwyczajnym wydatkiem. Jest po prostu porównywalny do pozostałych rozwiązań i kreacji których możemy używać na co dzień. Jest to więc stylistyka dość przystępna cenowo, za to robiąca niesamowite wręcz wrażenie na większości z nas, wobec czego warto wziąć to rozwiązanie pod uwagę podczas najbliższych zakupów, gdyż może się to okazać idealnym rozwiązaniem na jesienno zimowe stylizacje.

Dodaj komentarz