Dziecko

Jakie łóżeczko dla niemowlaka wybrać?

Łóżeczko dla niemowlaka to jeden z podstawowych mebli, którego zakup planują przyszli rodzice. Nawet w przypadku, kiedy początkowo nie przewidują oddzielnego pokoju dla swojej pociechy, łóżeczko zawsze jest potrzebne. Użytkowane od pierwszych dni życia, powinno być bezpieczne i dostosowane zarówno do potrzeb noworodka, jak i niemowlęcia, a także nieco starszego dziecka. Łóżka pochodzące z kolekcji BAMI z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających rodziców, zachwycając funkcjonalnością, jakością oraz ponadprzeciętnym wyglądem.

Najwyższa jakość, ponadprzeciętna funkcjonalność oraz wyjątkowy design

Nie od dziś wiadomo, że doskonały nastrój od samego rana wiąże się z dobrym snem, a te z kolei – z dobrze dobranym łóżkiem. Każdemu rodzicowi zależy na zapewnieniu swojemu dziecku wygody na najwyższym poziomie, wypoczynku w komfortowych warunkach, zarówno w czasie nocnego snu, jak i dziennej drzemki. Oprócz walorów związanych z funkcjonalnością oraz jakością, łóżeczka znajdujące się na stronie internetowej https://www.bami.pl/11-lozka-lozeczka zachwycają również niepowtarzalnym designem.

Elegancja i niezwykły styl pokoju dziecięcego

Stylowe, wprowadzające wyjątkowy klimat łóżeczka charakteryzują się dbałością o wszelkie szczegóły. To produkty o solidnej konstrukcji, w których nie ma mowy o żadnej przypadkowości. Wykonanie każdego boku łóżka z ramiaka z frezem, zdecydowanie nadaje meblowi eleganckiego charakteru. Interesujące wzornictwo nie jest jedynym atutem proponowanych produktów. Z uwagi na zróżnicowane gusta klientów oraz preferowane przez nich aranżacje, możliwe jest wybranie łóżeczka w jednej z siedmiu wersji kolorystycznych. Wśród nich znalazły się takie odcienie, jak klasycznie piękna biel, modny kolor szary, ciemniejszy od niego grafit, a także mastik, róż, błękit i krem. Każda z propozycji jest wyjątkowa, świetnie łączy się z innymi barwami i dobrze sprawdza się zarówno w dużych pokojach dziecięcych, jak i na małych przestrzeniach.

Najwyższa jakość wybieranych produktów

Na uwagę zasługuje możliwość demontażu przedniej barierki, co pozwala na stworzenie z łóżeczka tapczaniku lub sofy w późniejszym okresie życia dziecko. Dzięki temu maluch może korzystać z łóżka nawet do ósmego roku życia. Istnieje również możliwość zamontowania stelaża pod materac na trzech poziomach. Mebel jest w pełni zgodny z europejskimi normami bezpieczeństwa PN/EN 1130/1/2001. Ciekawe, praktyczne propozycje na pewno spełnią oczekiwania klientów, dla których priorytetem jest komfort wypoczynku dziecka.

Dodaj komentarz