Wykończenia wnętrz

Nowoczesne białe meble do biura

Biurko jest wygodnym i funkcjonalnym miejscem do pracy. Pozwala na umieszczenie na nim sprzętu komputerowego, rozłożenie dokumentów. Dzięki szufladom i półkom umożliwia schowanie rzeczy osobistych i trzymanie pod ręką niezbędnych narzędzi pracy. Meble o zbliżonych wymiarach umożliwiają łatwiejsze rozplanowanie powierzchni biura i stworzenie dla każdego pracownika oddzielnej przestrzeni do pracy.

Czy białe biurka komputerowe sprawdzają się?

Białe biurka są eleganckie i modne. Czy jednak nie wymagają ustawicznego sprzątania? Okazuje się, że nie. O funkcjonalność białych mebli zadbali producenci. Powierzchnia mebli pokryta jest materiałem, który łatwo się czyści. Plamy czy kurz łatwiej jest usunąć z gładkiego laminatu czy lakieru niż z litego drewna, które ma swoją fakturę. Płyta laminowana jest bardziej odporna na uszkodzenia niż wykorzystywane do produkcji mebli miękkie drewno sosnowe. W rezultacie meble białe są trwalsze i wymagające mniej zabiegów pielęgnacyjnych niż inne.

Jak wykorzystać przestrzeń?

Oprócz koloru, o jego funkcjonalności decyduje również kształt biurka. Ciekawe możliwości aranżacji przestrzeni stwarzają biurka narożne. Oczywiście można je wstawić w rogach pomieszczeń, ale nie tylko. Zestawione po cztery pozwalają stworzyć przestrzeń roboczą, która ułatwi współpracę osobom pracującym nad wspólnym zadaniem. Podanie dokumentów czy słuchawki telefonu, zapytanie o radę są dużo prostsze niż gdy osoby te będą siedziały przed oddzielnych biurkach. Daje to również oszczędność czasu. Wyciągnięcie ręki z dokumentem jest o wiele szybsze niż wstanie i przejście z nim kilku metrów, a następnie powrót na swoje stanowisko pracy.

Co zrobić z klawiaturą?

Przestrzeń biurka jest ograniczona. Można ją nieco powiększyć stosując biurko z wysuwaną półką. Na blacie mogą leżeć dokumenty, a na półce umieszczonej pod blatem może znajdować się klawiatura. Potrzebujemy pracować z dokumentami – wystarczy półkę z klawiaturą wsunąć pod blat. Gdy zachodzi potrzeba intensywniejszej pracy z komputerem np. napisania dłuższego pisma, odebrania e-maili wystarczy klawiaturę wyjąć z szuflady i położyć na blacie.

Elegancja i funkcjonalność

Biuro dobrze wygląda gdy panuje w nim porządek, zachowany jest jednolity wystrój. Pracownicy chcą ze sobą mieć swoje rzeczy osobiste np. dokumenty, leki, terminarz itp. Salomonowym rozwiązaniem jest biurko z szafką. Dzięki zamykanym drzwiom można w niej ukryć przedmioty należące do pracownika. W szafce zazwyczaj są półki o regulowanej wysokości dają one możliwość aranżacji przestrzeni dostosowanej do aktualnych potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na http://sklep.akord.net.pl/pl/9-tanie-biurka-komputerowe

Dodaj komentarz