Plandeki okryciowe

Są najpopularniejszym rodzajem plandek, ponieważ zapewniają wiele korzyści przy niskim nakładzie pieniężnym. Plandeki okryciowe produkowane na wymiar wykonywane są według szczegółowych zaleceń klienta, co eliminuje tolerancje wymiarowe, które w plandekach dostępnych na rynku dochodzą nawet do +/- 15%. Wykonane z wysokiej jakości tkanin

PE 200 i PCV 630, 680 i 900, zapewniają solidny i łatwy w użytkowaniu produkt. Plandeki okryciowe są wszechstronne, regularnie dostarczamy je do polskich portów, stoczni, przewoźników kolejowych, zakładów przemysłowych, kopalń i polskich rolników. Plandeki dostępne są w wielu kolorach: PE 200 – ciemna zieleń, granatowy i jasny siwy; PCV – czarny, różne odcienie szarości, zieleni, niebieskiego, czerwonego, żółtego i ecri.

Plandeki świetnie sprawdzają się na placach budowy – mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych, prace budowlane mogą być wykonywane bez zakłóceń i utrudnień w postaci deszczu, śniegu, słońca czy silnego wiatru. Plandeki nadają się do przykrywania i ochrony budynków w stanie surowym, materiałów i składów budowlanych, drewna, maszyn i urządzeń itp.

Produkcja plandek 

Te plandeki zawdzięczają swoją wyjątkową wytrzymałość bardzo mocnym zgrzewom. Każdy zgrzew ma minimum 30mm szerokości. Po zmianie dyszy na zgrzewarce można również wykonywać zgrzewy o szerokości 40mm co jeszcze poprawia ich odporność na rozrywanie. Przy wyborze plandek należy zwracać na to uwagę gdyż nie każdy producent plandek  używa odpowiednich zgrzewarek. Tylko i wyłącznie odpowiednio szerokie zgrzewani jest gwarancją nie zawodności.

Nowość – specjalne oczka plandekowe

Na rynku dostępne są już specjalne oczka plandekowe, które posiadają podwyższoną ochronę przed korozją. Grubsza warstwa ocynu ogniowego sprawia, że oczka nie rdzewieją i są bardziej odporne na uszkodzenia od oczek tradycyjnych co wpływa na żywotność całej plandeki.

Dodaj komentarz