Zdrowie

Zalety alkomatów marki Promiler

Marka PROMILER, choć wydaje stosunkowo młodą firmą na rynku, tak naprawdę istnieje już od 2014 roku. Wcześniej była znana pod nazwą SENTECH, cenionego producenta alkomatów i to w skali światowej. Obecnie marka PROMILER jest dobrze znana z wysokiej klasy urządzeń do badania poziomu stężeniu alkoholu w wydychanym powietrzu, ponieważ ich urządzenia są nie tylko doskonałej jakości, ale cechują się także przystępną, konkurencyjną ceną. Dzięki wielu atutom są chętnie wykorzystywane zarówno przez policję i służby mundurowe, jak i zakłady pracy i użytkowników indywidualnych.

Czym charakteryzują się alkomaty PROMILER?

Analizatory wydechu od tego producenta są pierwszymi, atestowanymi alkomatami w Europie i gwarantują najwyższą jakość i precyzję działania. To wyjątkowo funkcjonale urządzenia, których konstrukcja została bardzo dokładnie przemyślana. Dzięki temu, ze zostały opracowane w oparciu o najnowocześniejsze technologie cechują się nie tylko nowoczesnym, atrakcyjne designem, ale także bardzo wysokim poziomem funkcjonalności. Wyposażone w szereg praktycznych udogodnień są przyjazne użytkownikowi, działają bezproblemowo i są prawdziwymi liderami w swojej klasie cenowej.

Alkomaty PROMILER – jakie modele są dostępne na rynku?

Urządzenia od tej marki to wiele funkcjonalnych modeli, wyposażonych w najnowocześniejsze rozwiązania. Na uwagę zasługuje alkomat ALCO FORCE EVO, który jest najnowszym modelem na rynku, idealnie nadającym się na potrzeby policji i wymagających użytkowników indywidualnych. Wyposażony w wysokiej klasy sensor elektrochemiczny, zapewnia bardzo dokładne pomiary badań. Struktura obudowy o chropowatej powierzchni niweluje jakiekolwiek ślady użytkowania, co jest bardzo innowacyjnym rozwiązaniem. Z kolei alkomat ADB to propozycja do różnego rodzaju miejsc publicznych, takich jak restauracje, bary czy imprezy masowe. Model AL 1100F jest przeznaczony do szybkich badań przesiewowych, zaś model AL 2500 Prime świetnie się sprawdzi do wykonywania dokładnych pomiarów przez użytkowników indywidualnych. Wszystkie te urządzenia są dostępne w profesjonalnym i rzetelnym sklepie w alkomatami https://www.kalibrujemy.pl/9_promiler

Bogata oferta alkomatów marki PROMILER

W naszym sklepie znajduje się znacznie więcej modeli alkomatów, które przeznaczone są do najróżniejszych zastosowań. Oferowane testery alkoholu to nowoczesne urządzenia, które oferują niezawodność pomiarów w każdej sytuacji. Działają szybko i bezawaryjnie, doskonale spełniając swoje zadanie. Wszystkie alkomaty objęte są gwarancją producenta i bezpłatną kalibracją.
Zajrzyj na stronę i przekonaj się sam – Kalibrujemy.pl

Dodaj komentarz