Turystyka

Ekskluzywny hotel górski Elbrus

Mało który hotel górski zasłużył sobie na taką renomę jak tytuły hotel Elbrus zlokalizowany w centrum Szczyrku, będącego jakby nie patrzeć stolicą narciarstwa górskiego w Beskidzie Śląskim. Jest to druga co do popularności miejscowość górska tuż po tatrzańskim Zakopanem, które przecież stanowi tutaj najbardziej obleganą górska miejscowość w całym kraju. Niemniej jednak Szczyrk, mimo iż nieco mniejszy wcale nie jest tutaj gorszy i także oferuje turystom mnogo atrakcji i form wypoczynku, zaś sam hotel Elbrus dokłada woje trzy grosze oferując niesamowite zabiegi Spa w swoich gabinetach, oraz wyjątkowo dogodne warunki do pobytu w ekskluzywnie urządzonych pokojach. Wybierzmy się zatem na krótki rekonesans po najbliższej okolicy oraz samym hotelu, aby sprawdzić, czy rzeczywiście warto wybrać się tam na swój wymarzony urlop.

Hotel Elbrus.

Sam hotel to bardzo przepięknie położony, tuż u podnóża Klimczoka budynek, który swoim stylem nieco przywodzi na myśl budownictwo ubiegłych epok, niemniej jednak wewnątrz jest to bardzo elegancko i nowocześnie urządzony hotel, w którym spędzanie wolnego czasu to czysta przyjemność. Mamy tutaj bardzo przestronne pokoje, oraz starannie zaaranżowane wnętrza wszystkich elementów hotelu, takich jak lobby czy też hotelowa restauracja. Na uwagę zasługują także dodatkowe usługi hotelu takie jak basen, sauna, czy też słynne już gabinety Spa, które stanowią jakby nie patrzeć jedną z podstawowych, tutejszych atrakcji. Generalnie sam budynek oraz jego wystrój, jak również urządzenie pokoi stoi tutaj na bardzo wysokim poziomie, co w porównaniu do przystępnych cen pobytu jest jednym ze zdecydowanych atutów hotelu Elbrus.

Zabiegi Spa

Jak już wspomnieliśmy hotel Elbrus Szczyrk SPA oferuje nam przede wszystkim w swojej przebogatej ofercie, liczne warianty zabiegów Spa. W tym celu przygotowano tutaj około dziesięciu gabinetów zabiegowych w których możemy zakosztować relaksacyjnych masaży i kąpieli w ciepłych źródłach. Można więc powiedzieć, iż jest to swego rodzaju mekka dla osób spragnionych relaksu na bardzo wysokim poziomie, przy czym trzeba tutaj na dodatkowy plus zaliczyć fakt, iż zawsze pod ręką mamy kojące, górskie powietrze, które przecież wpływa bardzo pozytywnie na każdego z nas.

Dodatkowe atrakcje w Szczyrku.

Samo miasto także oferuje nam niezliczoną ilość atrakcji. Jest to miejscowość uzdrowiskowo-wypoczynkowa, toteż nie brak tutaj wszelkiego rodzaju kurortów, stoków narciarskich, obiektów sportowych, oraz basenów. Można więc powiedzieć iż w czasie pobytu w Szczyrku na brak zajęcia raczej nikt nie powinien narzekać. Warto tutaj także powiedzieć iż koszty pobytu w Szczyrku nie należą do najbardziej wygórowanych, bowiem jest to miejscowość nie aż tak bardzo popularna jak konkurencyjne Zakopane, aczkolwiek z pewnymi wydatkami trzeba będzie się tutaj liczyć.

Podsumowanie.

Generalnie rzecz więc ujmując, trzeba powiedzieć iż pobyt w Szczyrku, a w szczególności pobyt w czasie którego zakwaterowanie zapewnimy sobie w hotelu Elbrus, to bardzo dobre rozwiązanie, dla każdego z nas, szczególnie jeśli cenimy sobie spokój i wysoki poziom kulturalny naszego wypoczynku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie na stronę internetową hotelu: hotel-elbrus.pl, na której można znaleźć szczegółowe informacje odnośnie pobytu, oraz aktualnych promocji,a tych tutaj także nie brakuje, dzięki czemu nasz pobyt może być zorganizowany za jeszcze mniejsze pieniądze niż się tego nawet spodziewamy.

Dodaj komentarz