Biznes

Kolacje biznesowe w networkingu – jak dobrze się do nich przygotować?

Zawieranie oraz utrzymanie wartościowych kontaktów biznesowych, inaczej networking to trend, który w naszym kraju widocznie się rozwija. Współpraca pomiędzy przedsiębiorcami oparta na wzajemnym wsparciu, wymianie zdobytej wiedzy, doświadczeniu, a także nierzadko rekomendacji, może przynieść znaczące korzyści dla praktycznie każdej z branż. Coraz bardziej zaawansowany poziom networkingu w Polsce to zasługa działania przede wszystkim organizacji takich jak WFS Polska, która dzięki tworzeniu oraz promocji różnorodnych eventów networkingowych zrzesza ludzi biznesu z całego kraju.

Współpraca Fundamentem Sukcesu – Wydarzenia

WFS Polska to klub networkingowo – rozwojowy aktywnie działający w kilkunastu miastach Polski m.in. Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi czy Radomsku. Organizowane spotkania to najczęściej śniadania networkingowe oraz kolacje biznesowe, które odbywają się cyklicznie w wybranych do tego miejscach. Uczestnicy każdego z takich spotkań mają szansę porozmawiać, wymienić się wizytówkami, a także umówić się na dalszy kontakt.

Jak odpowiednio przygotować się do kolacji biznesowej z WFS Polska?

Każdy z klubowiczów ma minutę na krótką prezentację siebie, swojej działalności oraz tego, czego aktualnie poszukuje. Ważne jest tutaj zatem odpowiednie wcześniejsze przygotowanie. Przed spotkaniem warto zrobić niewielki research wśród klubowiczów, którzy najprawdopodobniej pojawią się na danym wydarzeniu. Przemyśl, na rozmowie, z którym z nich zależy Ci najbardziej i co sam mógłbyś tej osobie zaproponować. W rozmowie postaw na konkretne informacje, a jeśli z rozmówcą znajdziecie wspólną płaszczyznę do współpracy, umów się z nim na dalszy kontakt, przykładowo drogą mailową.

To, jakie korzyści zyskasz dla swojej firmy dzięki uczestnictwu w wydarzeniach organizowanych przez WFS Polska w dużej mierze zależy właśnie od Ciebie i Twojego nastawienia. Pamiętaj o tym!

Dodaj komentarz