Oprogramowanie

LogMeIn Rescue

Szukasz rozwiązania, które pomoże Ci radzić sobie z problemami informatycznymi w Twojej firmie? LogMeIn Rescue zapewni Ci zdalne wsparcie na szeroką skalę i bez żadnych ograniczeń. Z dzisiejszego artykułu dowiesz się, jakie są zalety tego oprogramowania i na co możesz liczyć, jeśli zdecydujesz się na jego zakup.

Jak działa LogMeIn Rescue?

  • Dzięki oprogramowaniu można nawiązać zdalne połączenie z komputerem stacjonarnym Mac lub Windows, a także z dowolnym urządzeniem mobilnym. Umożliwia ono zdalne sterowanie danym urządzeniem i przesyłanie plików. Połączenie można uzyskać także jeśli urządzenia działają w trybie awaryjnym lub pozostawiono je bez nadzoru.
  • Narzędzie to umożliwia szybkie zdiagnozowanie problemu i rozwiązanie go. W tym celu można korzystać z jednego centralnego pulpitu nawigacyjnego.
  • Program pozwala na jednoczesną obsługę nawet 10 sesji. Zapewnia to oszczędność czasu, zwłaszcza w sytuacji gdy włączonych jest naraz wiele procesów wsparcia.
  • Dużą pomoc dla użytkowników końcowych sprzętu komputerowego i urządzeń mobilnych stanowi możliwość komunikacji online z centrum pomocy technicznej przy pomocy czatu. Jeśli dokładnie określisz, co użytkownicy powinni zrobić, w wielu przypadkach mogą samodzielnie rozwiązać problem.
  • Funkcja rescue lens pozwala zobaczyć na żywo to, co dzieje się na ekranie użytkownika. W ten sposób pracownicy serwisu mogą skutecznie pomóc.
  • Kolejną zaletą jest możliwość przechwytywania ekranu, zapisywania zrzutów i nagrywania wideo z sesji na żywo.
  • Oprogramowanie to zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Stosowane są zabezpieczenia, z których korzysta bankowość elektroniczna, takie jak TLS 1.2 z szyfrowaniem AES-256-bitowym, a także z dwuetapowe loga weryfikacyjne.
  • Zadania takie jak zarządzanie, tworzenie i przydzielanie uprawnień innym administratorom, grupom lub technikom można wykonywać centralnie.

Jak widać LogMeIn Rescue to wielofunkcyjne i bardzo wszechstronne narzędzie, które zapewnia kompleksowe wparcie techniczne na szeroką skalę.

Jaką wersję licencji możesz wybrać

Oprogramowanie to dostępne jest w dwóch modelach licencjonowania: podstawowej remote support oraz rozbudowanej rescue + mobile. Licencja udzielana jest na okres jednego roku. Szczegółowe informacje na temat tego oprogramowania, wersji licencji i cen można znaleźć na stronie https://www.vebo.pl/logmein lub https://www.vebo.pl/logmein-rescue. Warto tam zajrzeć jeśli interesuje Cię zakup tego wszechstronnego oprogramowania stworzonego przez LogMeIn, Inc. Znajdziesz tam także inne przydatne informacje na temat tego oprogramowania.

Dodaj komentarz